Výhody cvičení na Power plate

Na prvním místě z hlediska plusů tohoto přístroje je pochopitelně jeho nenáročnost. Ke cvičení rozhodně nebudete potřebovat žádné další nástroje. Bude vám stačit jen samotný Power plate. Zapomeňte třeba na činky anebo jiné stroje fitness. Rozhodně se zkrátí čas, který na přístroji strávíte. Určitě nebudete muset cvičit hodinu, ale bude vám stačit cvičení pouhých 10 až 20 minut dvakrát až třikrát za týden. Toto kratší cvičení bude mít naprosto stejnou hodnotu z hlediska spalování jako u onoho hodinového posilování klasickým způsobem. Power plate si budete moci dopřát jak v posilovně, tak také doma. V posilovně lze kombinovat toto cvičení například s klasickým posilováním anebo spinningem. Mnohdy je Power plate schopen nahradit třeba moderní gymnastiku anebo třeba cvičení na míči.

Power plate v posilovně má ty výhody, že vše budete moci konzultovat odborníky, kteří se cvičením na tomto přístroji zabývají. Mnohdy tady také nejdete těchto přístrojů hned několik. Cvičení na nich si budete moci vychutnat hned s několika dalšími lidmi zároveň. Můžete si měřit své výkony navzájem. Jestliže se rozhodnete pořídit si Power plate domů, tak také neprohloupíte, jelikož za něj již nebudete muset později platit. Bude vás stát pouze to, co zaplatíte při jeho koupi. Doma ovšem nebudete mít takovou možnost nastavit si své ideální tempo, pokud si tedy nepozvete trenéra.

Skvělé cviky na pas naleznete na našem webu.

Power plate je již natolik známým přístrojem, že o něm najdete spoustu informací nejen v přiložených příručkách, ale také na internetu. Velkou výhodou Power plate je také jeho schopnost masírovat. Vibrační masáže, které poskytuje, opravdu stojí zato a organismus se při nich neskutečně uvolní. Například takové běhání anebo některé kolektivní sporty doslova devastují klouby. U Power plate si můžete být naprosto jisti, že k tomuto nedojde.

One Response to “Výhody cvičení na Power plate”

  1. admin Says:

    K posilování se skvěle hodí i balanční pomůcky , které můžete používat i doma.

Leave a Reply