Revoluční metoda hubnutí Power Plate

Power plate je zcela inovační přístroj, který stimuluje přirozené reakce těla na vibrace. Ty aktivují svalovou reakci ve třech rovinách a zrychlují tak účinek cvičení. Jestliže byste rádi vyzkoušeli jednodušší verzi power plate, začněte s balančními podložkami. Balanční podložky je tedy snadnější variantou přístroje power plate. Pomocí nestabilních poloh těla přispívá k zapojení všech svalových partií. Velmi účinné je toto cvičení při odstraňování bolesti zad a kloubů.

Ať už jste příznivci kteréhokoliv druhu cvičení, vždy je nutné dávat důraz na kvalitní cvičební podložku. Cvičební podložky mohou být vyráběny z opravdu kvalitních materiálů, ale také z nekvalitních. Proto si vždy zjistěte veškeré potřebné informace ještě předtím, než podložku zakoupíte. Ostatně do jakékoli cvičební pomůcky se vyplatí investovat. Díky kvalitním cvičebním pomůckám se vaše cvičení může stát efektivnější, komfortnější a zkrátka lepší.

Poradíme vám které cviky na pas fungují.

Po cvičení je vhodné naučit se také relaxovat. Velmi vhodnou formou jsou například masáže. Ty harmonizují tělo a mysl a vaše svaly budou po masáži jako znovuzrozené. Pozor si dejte na masážní oleje, který by měl být vyroben jen z těch nejkvalitnějších produktů. Zejména jestliže jste na některou z přísad masážního oleje alergičtí, vždy si přečtěte, z jakých složek je masážní olej vyroben!

Tags: , ,

Leave a Reply