Powerplate MY7

I člověk, který trpí onemocněním, které je zvané artróza, se může věnovat velice populárnímu sportu powerplate. Nejmodernější forma je Powerplate MY7 a funguje na speciálním stroji. Ten vlastní plošinu, která přenáší vibrace do svalů. Vždy je u cvičení přítomen specialista, který předvádí zákazníkům různé cviky, jako jsou například podřepy, napnutí bicepsu, břišních svalů a další. Přístroj powerplate funguje na jednoduchých fyzikálních zákonech, které zajistí 100% účinnost cvičení.

I při tomto druhu cvičení může člověk vždy použít velmi moderní tejpy, které celkové cvičení zpříjemní a cvičícímu dodají jistotu pohody a bezpečí. Je tradováno, že samotné cvičení je velice náročné, ovšem ve finále je takové, jaké si jej člověk udělá. Powerplate může cvičit úplně kdokoli bez ohledu na věk, což velmi vítají hlavně postarší dámy, které už například nezvládnou hodinu spinningu. Toto cvičení je velmi efektivní, jednoduché, zábavné a hlavně v žádném případ nezatěžuje klouby člověka, což je velice důležité. Díky tomuto druhu cvičení můžete zhubnout a posílit své svalstvo během několika týdnů a výsledky na vás půjdou zaručeně vidět.

Svět Zdraví Brno Pekařská nabízí konzultace u odborníků.

Ve cvičících centrech, ve kterých se provozuje toto oblíbené cvičení, je také většinou v nabídce takzvaná tejpovací páska, která je velmi jednoduchá na užití a může si ji pořídit úplně každý člověk. Z toho všeho tedy vyplívá, že cvičení powerplate je velice příjemným, zábavným a hlavně opravdu efektivním způsobem, jak se rychle dostat do formy bez poškození kloubů nebo jakékoli jiné části vašeho těla.

Tags: , ,

One Response to “Powerplate MY7”

  1. admin Says:

    Já si naposledy při cvičení ošklivě natáhla svaly ale pomohl mi chladivý gel, můžu všem sportovním nadšencům vřele doporučit.

Leave a Reply