Power plate pro všechny

Základem Power plate je reakce lidského těla na změnu rovnováhy. Právě tyto změny vyvolávají pohyb, který člověka nutí k tomu, aby ztracenou rovnováhu opět získal. Díky vibracím, které jsou do přístroje dodávány, dochází k tomu, že naše svaly jsou doslova nuceny pracovat, což pochopitelně vyvolává výdej energie, který je spojen s pozdějším úbytkem váhy a hubnutím. Velmi záleží také na tom, jestli je člověk schopen dodržovat pravidla zdravé stravy. Cvičení Power plate je velmi intenzivní, jelikož se každý sval napne během jedné minuty přibližně 20 krát. Právě tyto stahy svalů jsou schopny úplně alternovat klasické posilování. Pozice pro jednotlivé svalové skupiny se na Power plate střídají podle toho, jak se rozhodnete si přístroj navolit.

Svět Zdraví Plzeň

Právě velká variabilita a několik možností cvičení jsou velkými devízami Power plate. Vše se zdá naprosto jednoduché a bezbolestné. Opak je ale mnohdy pravdou, jelikož cvičení na Power plate je v mnohých případech velkou dřinou, která ale po určitém čase rozhodně přinese své ovoce. Víbrační trénink na tomto přístroji se hodí prakticky pro každého. Cvičit na Power plate mohou lidé všech věkových skupin. Klidně se na něj mohou postavit třeba děti, které si vyzkouší tento typ tréninků, ale také důchodci, jež si pochopitelně nastaví mnohem menší náročnost cvičení. Výzkumy zjistily, že pomocí Power plate lze zastavit i vývoj osteoporózy. Obnova poškozených vazů se díky cvičení urychlí. Velmi vhodné je cvičení na Power plate také z hlediska zbavení se celulitidy. Ta se stala doslova strašákem všech žen. Power plate představuje jednu z mála možností, jak se této nepříjemné záležitosti zbavit. Power plate mnohdy slouží také jako vynikající regenerační prostředek. Po úrazech je doslova ideální, jelikož šetří organismus a zároveň jej pomůže obnovovat.

2 komentáře to “Power plate pro všechny”

  1. admin Says:

    Pokud se člověk chystá posilovat a ví, že má nějakou část těla bolestivou či namoženou, nemusí to znamenat posilování vypustit. Tejpy jsou jedinečné produkt, díky kterému může cvičit každý, i když je mírně fyzicky omezen. Tejpy postiženou část zpevní a zafixují, proto se bude hezky hojit i při cvičení.

  2. admin Says:

    Po poslednom cvičení som skonšila s bandážou. Ale tie nové bandáže sú dobré, lepšie ako sadra alebo dlaha. Pomáhajú ale pohyblivosť moc neobmedzujú.

Leave a Reply