Designově povedené a funkční oblečení Envy

Kvalitní oblečení je nezbytností pro jakoukoli roční dobu. Konkrétně zima se řadí mezi z pohledu vhodných oděvů hodně frekventovaný čas. Vybrat si lze velké množství zajímavých bund a kalhot, nicméně pokud chcete sáhnout po skutečném originálu a zaručené kvalitě, pak se vyplatí oblečení z dílny společnosti Envy. Tato ryze česká společnost nabízí nejen zimní oblečení, ale i celou řadu oděvů jak pro sport, tak i pro volný čas. Ostatně představme si ji v krátkém medailonku podrobněji.

Společnost Envy se představuje

Značka Envy je ryze česká a samotná idea vedoucí k jejímu vzniku pochází již z roku 1999. Právě tehdy se parta nadšenců do extrémního sportu rozhodla, že vytvoří novou značku vyznačující se skvělým funkčním oblečením s poněkud rebelským designem. To se ostatně postupem času podařilo, důkazem čehož budiž současný obrat této firmy činící více než 10 milionů dolarů. Na světě se nachází celkem 50 Envy Stores a sportovní i outdoor oblečení této značky je distribuováno do 25 evropských zemí. Soustřeďme se tedy na některé zajímavé kusy oblečení této značky.

Pánská snowboardová bunda Grandy- Blue

Snowboarding je stále velmi oblíbenou a dnes již i olympijskou disciplínou. Kvalitní snowboardové oblečení k němu neoddělitelně patří. Pánské snowboardové bundy značky Envy jsou nabízeny v mnoha podobách. Zajímavá je třeba bunda Grandy- Blue. Jedná se o dvouvrstvou bundu, která disponuje vnitřním protisněhovým pásem a manžetami proti sněhu. Materiálem, z něhož je bunda ušita, je twill. Vynikající je u této bundy voděodolnost 10 000 mm/cm2 a prodyšnost 10 000 g/m2/24h.

Dámská lyžařská bunda Panela- Black

Tato dámská lyžařská bunda nabízí maximální komfort i v těžkých klimatických podmínkách. Nabízí možnosti ventilace a také protisněhový pás a manžety proto sněhu. Kostěný zip je překrytý lemem proti sněhu, takže ten se dovnitř nedostane. Předností této dámské lyžařské bundy je ale i nastavitelná kapuce a spousta kapes na mp3 a další předměty denního užití.

 

Comments are closed.