Cvičení Power plate

Tento přístroj je velice oblíbený u spousty lidí. Tento stroj pomáhá v posilování mnohem efektivněji, než jakékoli jiné stroje, které můžete nalézt v posilovnách, či fitness centrech. Hlavním principem, na kterém tento stroj pracuje, jsou vibrace. Cvičit na něm můžete cokoli, třeba procvičit cviky na břicho, díky kterým předejdete bolesti zad.

Nebo také cvičení v dřepu, při kterém samozřejmě musíte dát pozor na kolenní kloub. Spousta lidí trpí na bolesti kolenou. Při těchto bolestech použijte tejpovací pásky. Pomáhají při únavě svalů a kloubů a zpevní tyto partie natolik aby, jste mohli podat stoprocentní výkon. Slouží podobně jako ortézy, až na to, že jsou pod oblečením téměř neviditelné. Prodávají se v mnoha barvách, každý si vybere tu svoji. Je vyrobená z bavlny a lepidlo, které zajišťuje fixaci k vaší pokožce, neobsahuje žádné škodlivé látky. Jsou odolné vůči vodě a potu při nadměrné sportovní zátěži.

Navštivte Svět Zdraví Brno

Veškeré cvičení je pozitivní pro naše tělo. Cvičením se Vám může podařit i předejít různým onemocněním kloubů. Ovšem bohužel se skoro každý setká s onemocněním kloubů, které přichází kolem 50 let. S věkem narůstá i onemocnění. Nemoc nemá jen bolestivé projevy, ale také omezuje funkčnosti kloubů. Určitě jste uhodli, že mluvím o onemocnění jménem artróza. Snažte se mu co nejvíce vyvarovat.

Tags: , ,

Leave a Reply