Archive for Listopad, 2009

Výhody cvičení na Power plate

Neděle, Listopad 22nd, 2009

Na prvním místě z hlediska plusů tohoto přístroje je pochopitelně jeho nenáročnost. Ke cvičení rozhodně nebudete potřebovat žádné další nástroje. Bude vám stačit jen samotný Power plate. Zapomeňte třeba na činky anebo jiné stroje fitness. Rozhodně se zkrátí čas, který na přístroji strávíte. Určitě nebudete muset cvičit hodinu, ale bude vám stačit cvičení pouhých 10 až 20 minut dvakrát až třikrát za týden. Toto kratší cvičení bude mít naprosto stejnou hodnotu z hlediska spalování jako u onoho hodinového posilování klasickým způsobem. Power plate si budete moci dopřát jak v posilovně, tak také doma. V posilovně lze kombinovat toto cvičení například s klasickým posilováním anebo spinningem. Mnohdy je Power plate schopen nahradit třeba moderní gymnastiku anebo třeba cvičení na míči.

Power plate v posilovně má ty výhody, že vše budete moci konzultovat odborníky, kteří se cvičením na tomto přístroji zabývají. Mnohdy tady také nejdete těchto přístrojů hned několik. Cvičení na nich si budete moci vychutnat hned s několika dalšími lidmi zároveň. Můžete si měřit své výkony navzájem. Jestliže se rozhodnete pořídit si Power plate domů, tak také neprohloupíte, jelikož za něj již nebudete muset později platit. Bude vás stát pouze to, co zaplatíte při jeho koupi. Doma ovšem nebudete mít takovou možnost nastavit si své ideální tempo, pokud si tedy nepozvete trenéra.

Skvělé cviky na pas naleznete na našem webu.

Power plate je již natolik známým přístrojem, že o něm najdete spoustu informací nejen v přiložených příručkách, ale také na internetu. Velkou výhodou Power plate je také jeho schopnost masírovat. Vibrační masáže, které poskytuje, opravdu stojí zato a organismus se při nich neskutečně uvolní. Například takové běhání anebo některé kolektivní sporty doslova devastují klouby. U Power plate si můžete být naprosto jisti, že k tomuto nedojde.

Power plate pro všechny

Neděle, Listopad 22nd, 2009

Základem Power plate je reakce lidského těla na změnu rovnováhy. Právě tyto změny vyvolávají pohyb, který člověka nutí k tomu, aby ztracenou rovnováhu opět získal. Díky vibracím, které jsou do přístroje dodávány, dochází k tomu, že naše svaly jsou doslova nuceny pracovat, což pochopitelně vyvolává výdej energie, který je spojen s pozdějším úbytkem váhy a hubnutím. Velmi záleží také na tom, jestli je člověk schopen dodržovat pravidla zdravé stravy. Cvičení Power plate je velmi intenzivní, jelikož se každý sval napne během jedné minuty přibližně 20 krát. Právě tyto stahy svalů jsou schopny úplně alternovat klasické posilování. Pozice pro jednotlivé svalové skupiny se na Power plate střídají podle toho, jak se rozhodnete si přístroj navolit.

Svět Zdraví Plzeň

Právě velká variabilita a několik možností cvičení jsou velkými devízami Power plate. Vše se zdá naprosto jednoduché a bezbolestné. Opak je ale mnohdy pravdou, jelikož cvičení na Power plate je v mnohých případech velkou dřinou, která ale po určitém čase rozhodně přinese své ovoce. Víbrační trénink na tomto přístroji se hodí prakticky pro každého. Cvičit na Power plate mohou lidé všech věkových skupin. Klidně se na něj mohou postavit třeba děti, které si vyzkouší tento typ tréninků, ale také důchodci, jež si pochopitelně nastaví mnohem menší náročnost cvičení. Výzkumy zjistily, že pomocí Power plate lze zastavit i vývoj osteoporózy. Obnova poškozených vazů se díky cvičení urychlí. Velmi vhodné je cvičení na Power plate také z hlediska zbavení se celulitidy. Ta se stala doslova strašákem všech žen. Power plate představuje jednu z mála možností, jak se této nepříjemné záležitosti zbavit. Power plate mnohdy slouží také jako vynikající regenerační prostředek. Po úrazech je doslova ideální, jelikož šetří organismus a zároveň jej pomůže obnovovat.

Jak často s Power plate cvičit?

Neděle, Listopad 22nd, 2009

Otázka frekvence cvičení na Power plate je pochopitelně velmi individuální záležitostí. Když si vezmeme klasické posilování, tak vám také musí být ušit program přímo na míru anebo je vám přidělen kondiční trenér, který rozhodne, jak intenzivně se máte jednotlivým druhům cvičení věnovat. Budete-li chtít naprostou jistotu v souvislosti s intenzitou cvičení, tak si jednoduše zaplaťte trenéra. Jakási standardizovaná hodnota trénování na Power plate je 3 krát za týden. Délka trvání jedné lekce by se měla pohybovat kolem 15 minut. Tato cvičení vydají stejně jako hodina a půl v posilovně. Velmi důležité je cvičit opravdu pravidelně a vytvořit si na cvičení návyk. Po určité době zjistíte, že cvičení na Power plate se stane každodenní automatickou činností. Rozhodně nečekejte od tohoto přístroje výsledky za chvíli. Na vyrýsované svaly si budete muset jednoduše počkat. Power plate funguje na principu vibrací a jeho výhodou je také to, že cvičení na něm prostě nelze ošidit. Buď zátěž zvládnete, anebo vás to položí. Rozhodně si musíte dobře nastavit zátěž dle vašich možností. Na základním panelu si nastavíte jak čas, po který budete cvičit, tak také intenzitu samotného posilování. Po dobu jedné minuty se budete snažit udržet určitou pozici, což se po uplynutí této doby změní. Budete mít opravdu co dělat, abyste tuto danou pozici udrželi. Můžete buď ležet, stát, popřípadě se opírat o určitou část těla. Záleží na tom, které partie chcete posílit.

Pobočka Svět Zdraví Havířov.

Velmi důležitý je zejména strečink, který následuje po samotném posilování. Nakonec každé cvičební lekce je schována masáž. Ta je poměrně příjemnou záležitostí, jež je schopna svaly úplně uvolnit. Během cvičení rozhodně nezapomeňte na dodržování pitného režimu. Počas cvičení není s pitím žádný problém, takže si na něj najděte čas.

Co slibuje cvičení s Power plate?

Neděle, Listopad 22nd, 2009

Power plate je prostředkem, který slibuje hned několik velkých lákadel. Tím prvním je pochopitelně redukce váhy. Popravdě řečeno tento cíl není nikterak výjimečný, jelikož při každé aktivitě, která je doplněna o zdravou stravu, je člověk schopen snížit svou tělesnou váhu. power plate nabízí ale i snížení celulitidy. Další devízou tohoto přístroje je to, že díky cvičení na něm lidé získají mnohem více síly. Nabudou svalovou hmotu, kterou lze nabrat jenom díky klasickému posilování.

Velkou výhodou Power plate je také jeho flexibita. Je schopen se jednak přizpůsobit jakémukoli prostoru, do kterého je uložen, a na druhou stranu si na něm budete moci přizpůsobit hned několik různých svalových partií. Díky Power plate také získáte mnohem lepší průtok krve vaším tělem. Cirkulace krve po těle je velmi důležitá z hlediska lidského zdraví, jelikož se podílí na prokrvení jednotlivých orgánů. Stejně tak zajišťuje hormonální rovnováhu v těle. Ta je zejména u žen velmi důležitá.

Svět Zdraví Kladno nabízí konzultace o hubnutí.

Další službou, kterou je schopen Power plate vykonat, je ovlivnění hustoty kostní tkáně. Zapomenout nelze ani na tvarování postavy. Člověk, který se cvičení na tomto přístroji dlouhodobě a intenzivně věnuje, zjistí, že se mu po určitém čase začnou rýsovat kontury dobře vypracovaného těla. Díky cvičení pochopitelně dosáhnete i kosmetického efektu, kdy vám ubudou na určitých místech tukové polštářky, které nevypadají z hlediska vizáže zrovna nejlépe.